NASZA FIRMADziałki budowlane, grunty przemysłowe i lokale, biura, magazyny i hale, obiekty na sprzedaż i wynajem – poznaj firmę BIURAMAGAZYNYLOKALE z Gdyni

Na Polskim Rynku Nieruchomości Agencja działa pod marką BIURAMAGAZYNYLOKALE.PL specjalizując się w Rynku Komercyjnym. Agencja jest firmą rodzinną działającą na pomorskim rynku nieruchomości od 1996 roku. Karierę rozpoczęliśmy w ścisłej kooperacji z AD DRĄGOWSKI S.A. z Warszawy. Dzięki wieloletniemu praktykowaniu u najlepszych nasze doświadczenie na rynku nieruchomości i umiejętność nawiązywania trwałych relacji z Klientami stały się podstawą gwarancji Państwa sukcesu. Oferujemy Państwu obsługę transakcji związanych z zakupem lub wynajmem nieruchomości komercyjnych. Nad bezpieczeństwem transakcji zawsze czuwa doświadczony agent z wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. Zgłaszając nam swoją nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu gwarantujemy Państwu wszechstronne doradztwo, dzięki czemu Wasza nieruchomość będzie się wyróżniała na tle innych konkurencyjnych nieruchomości. Te same procedury dotyczą rynku poszukujących. Dokładnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, analizujemy je szczegółowo i rozpoczynamy poszukiwania tej najbardziej odpowiadającej Wam nieruchomości. Nasze wynagrodzenie ustalane jest każdorazowo indywidualnie, a jego wysokość uzależniona jest od zakresu i stopnia skomplikowania procesu poszukiwania czy okresu trwania umowy wynajmu lub dzierżawy.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Pierwsze to oszczędność czasu. Poprowadzimy cały proces sprzedaży lub wynajmu poczynając od przygotowania dokumentacji opisowej i zdjęciowej. Sprawdzenia i zbierania niezbędnych do przygotowania transakcji dokumentów. Umawianie i prowadzenie spotkań z potencjalnymi Klientami, negocjujemy wcześniej ustalone z Właścicielem nieruchomości warunki, kończąc na kwestiach związanych z finalizacją transakcji. a wniosek jest jeden Państwo poświęcacie swój cenny czas na pracę, a proces transakcji prowadzi specjalista Agencji BIURAMAGAZYNYLOKALE.

Drugie to bezpieczeństwo transakcji. z każdym Klientem podpisujemy umowę pośrednictwa. Daje to Właścicielowi kto przyszedł oglądać jego nieruchomość. W przypadku poszukującego ma On gwarancję, że osoba lub firma, która sprzedaje lub wynajmuje jest jest jej właścicielem. W skrajnych przypadkach naszego nieprecyzyjnego działania do Państwa dyspozycji pozostaje nasze ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Trzecie to pełna wiedza o nieruchomości. Nieruchomości, na które mamy podpisane umowy pośrednictwa, a które prezentujemy Klientom zostały wcześniej zweryfikowane. Wiemy co sprzedajemy lub wynajmujemy. Zawsze potencjalny Klient otrzymuje od nas wszystkie niezbędne informacje od agenta prowadzącego daną nieruchomość.

Czwarte to bezpośredni kontakt Agent prowadzący – Klient. Umowę pośrednictwa podpisujecie Państwo z Agentem, który od początku do końca prowadził będzie daną transakcję. Dzięki temu wiecie do kogo można zadzwonić by m.in. uzupełnić informacje o nieruchomości. Poznać historię oglądalności względnie otrzymać jej analizę.

Dlaczego warto podpisać umowę z Agencją BIURAMAGAZYNYLOKALE na zasadach WYŁĄCZNOŚCI ? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie może być sparafrazowanie przysłowia, cytuję: jeżeli wszyscy zajmują się Twoją nieruchomością, to znaczy, że może jednak nikt się nią nie zajmuje. rozwinięciem zaś tej odpowiedzi jest kilka istotnych elementów sprawiających sens podpisania takiej właśnie formy, formy na zasadzie wyłączności. W tym przypadku zyskujecie Państwo dodatkowo gwarancję jednej oferty na rynku, dzięki której potencjalny nabywca poważnie potraktuje taką ofertę. Ogłoszenie na portalach czy własnej stronie internetowej może pojawić się tylko raz, co podkreśla jej wyjątkowość i uniemożliwia zaniżanie jej ceny. Taka umowa eliminuje wszelkie zagrożenia. Oferta mimo podpisania tylko z jedną Agencją będzie dostępna wielu odpowiedzialnym Agencjom współpracującym z BIURAMAGAZYNYLOKALE. I wreszcie dzięki systemowi MLS opartym na wprowadzaniu tylko ofert wynikających z umów pośrednictwa zawartych na zasadach wyłączności Państwa oferta widoczna będzie również na terytorium całej RP a Agencjach należących do tego skutecznego systemy. Kończąc ZAPEWNIAMY – tego nie da żadna inna umowa otwarta.

KARTA Z NASZEJ HISTORII:

Od samego początku zainteresowaniem założyciela firmy był rynek nieruchomości komercyjnych. Nie było łatwo. Jednak dzięki specjalistycznym szkoleniom jakie organizowała firma AD.DRĄGOWSKI nasz zespół szybko nabierał doświadczenia w poruszaniu się na rynku nieruchomości komercyjnych. Z roku na rok powiększało się grono Klientów popytowych dla których poszukiwaliśmy odpowiednich nieruchomości. Trzeba zaznaczyć, że głównie firma obsługiwała Klientów poszukujących dla siebie nieruchomości pod wynajem.

Główną grupą poszukujących były banki.

Dla nich poszukiwaliśmy lokali pod placówki bankowe na terenie niemal całej Polski. Przytoczę tu takie banki jak: Bank PeKaO S.A., Kredyt Bank S.A., Lukas Bank S.A., Alior Bank S.A., Getin Bank S.A., Bank PBH S.A., Fortis Bank S.A., Bank GE Money S.A., Nordea Bank Polska S.A., Bank PKO S.A., Bank BOŚ S.A., Bank Citi Handlowy S.A., Bank Meritum S.A., Santander Bank S.A. , DnB Nord Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Wielkopolski Bank Spółdzielczy- NEOBANK, Alior Bank S.S. partner. Od grudnia 2018 roku w Gdyni, Obłużu na ul. Unruga rozpoczął swą działalność Nest Bank.

Poszukiwania zlecały nam także takie firmy jak:

Agencja Rozwoju Gdyni, Alfa Display Geoservice, Alianz Biznes Sp. z o.o., Anton Schleker Sp. z o.o. O/Polska, Atlas Sp. z o.o.,  DDS Poland Sp. z o.o., Delta Optical – G. Matosek  H. Matosek sp.j., Andersen Consulting z Warszawy, Horman Polska Sp. z o.o. O/Poznań,  Elektrotim,  Euronord Enterprise LTD Sp. z o.o., FARGOTEX Sp. z o.o, Finamo S.A., G4S Securiti, GE General International S.A. O/Warszawa, Germanos–Play, Green Way Sp. z o.o.,  INTER-TEAM Sp. z o.o., Imtech Polska sp. z o.o.,  Księgarnie PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Morska Agencja Gdynia, GORDON Sp. z o.o. z Bydgoszczy, Suder & Suder części samochodowe,   PASCAL-SZKOŁY POLICEALNE,  PPH PRYZMAT-TOMASZ OLECH, Profex Profile Polska Sp. z o .o.,  Stora Enso Recykling Sp. z o.o., Tec Tec Sp. z o.o., Twoja Energia Gdańsk, Unilever Polska Sp. z o.o., Wielkopolski dom Finansowy Sp. z o.o.,  Zakłady Mięsne Łuków,  ŻABKA Polska, Kuusakoski Sp. z o.o. „MARGO” dealer HYUNDAI, dla którego znaleźliśmy działkę pod nowy salon samochodowy w Gdyni. Firma KRENO z Pierwoszyna wynajęła za naszym pośrednictwem lokal handlowy w Gdańsku. BYWATER/EA POLAND HOLDINGS Sp. z o.o. z Warszawy, umową na wyłączność wynajmowaliśmy wolne powierzchnie biurowe w biurowcu w Gdyni, Instytut Kosmetyczny Dr. IRENA ERIS O/Sopot wrócił do nas po 9 latach z ofertą kolejnej współpracy zakończonej sukcesem. To tylko kilkadziesiąt przykładów naszej owocnej współpracy na rynku poszukujących.

Były też Firmy, które zlecały nam

sprzedaż lub wynajem swoich nieruchomości. To takie firmy jak; Techako z Gdańska – sprzedali za naszym pośrednictwem swój stary zakład, Klosse Meble dla której to firmy znaleźliśmy długoletniego najemcę na 6000 m2 powierzchni magazynowej, Hossa S.A. dla której znaleźliśmy najemcę na powierzchnię biurową o metrażu 1300 m2.,  Centrum Magazynowe Hutnicza, która to firma za naszym pośrednictwem wynajęła około 2000 m2 powierzchni magazynowej. Kuusakoski, dla której znaleźliśmy grunt pod nową składnicę złomu,  Konsorcjum Stali S.A. które za naszym pośrednictwem sprzedało grunt komercyjny w Gdańsku. „NOMOS” z Gdańska, która za naszym pośrednictwem wynajęła trzy duże lokale pod gastronomię na Gdańskiej Starówce. Firmie AS INVEST Sp. z o.o. z Pruszcza Gdańskiego wynajęliśmy lokal na aptekę, firmie Najem z Sopotu wynajmowaliśmy powierzchnie biurowe. Firma ELBES Sp. z o.o. z Gdyni wynajęła za naszym pośrednictwem ponad dwustu metrowy lokal gastronomiczny. Dobiegły prace przy umowie wynajmu wyjątkowej nieruchomości – Lipuski zabytkowy młyn od kwietnia 2015 roku zacznie ponownie tętnić życiem. Poza działającą elektrownią wodną ruszą usługi związane z promocją tych przepięknych terenów. To nasz wielki sukces, bowiem nie zawsze można mieć w swej bazie ofert taką nieruchomość. Nam po blisko 18-tu latach działalności udało się skutecznie zapracować na ten wspólny sukces. Ostatnie nasze transakcje to POCZTA POLSKA S.A. która wynajęła za naszym pośrednictwem lokal w Gdyni, firma CONEXION dla której znaleźliśmy nabywcę lokalu użytkowego w Wejherowie. CARIG Spółka z o.o. kupiła za naszym pośrednictwem lokal użytkowy. REGUS Polska wynajęła za naszym pośrednictwem lokal biurowy dla klienta zewnętrznego  w nowoczesnym Centrum Biurowym ALCHEMIA we Wrzeszczu. W lipcu 2015 roku rusza na Gdyńskich Karwinach III  nowy punkt krawiecki z szerokim pakietem usług. Energa Partner Biuro Obsługi Klienta w Sopocie to też my. Podpisaliśmy kolejne umowy o zarząd wynajmem mieszkań w Gdyni i Gdańsku, na wszystkie mieszkania mamy już najemców. Wreszcie po wielu podejściach 14 ha gruntów rolnych w Toliszczku, gmina Gościcino w pomorskim sprzedane polskiemu rolnikowi. Dom w Rumi Janowie znalazł swojego nabywcę. Dom letniskowy nad jeziorem w Ostrzycach kupiło małżeństwo polsko-amerykańskie. Elektroskandia Sp. z o.o. z Poznania sprzedała swój magazyn w Gdańsku. Prywatny inwestor z Gdańska kupił duży obiekt w Gdańsku Letniewie. „Świat zapiekanek” w Gdyni, ul. Świętojańska w nowych „rękach” doskonałe szybkie „jedzonko”. Wynajęliśmy dla rozwojowego Klienta w dziedzinie produkcji i remontu palet 500 metrowy obiekt, w którym dodatkowo rozpoczyna kolejny etap swojej działalności. Nowy Partner Alior Banku S.A. otwiera swą siedzibę w Gdyni. W biurowcu ANCORY w Gdyni na powierzchni 300 m2 rozpoczyna swą działalność Klub Dom. W Gdyni swą kolejną placówkę fryzjerską otworzył DAN SEBASTIAN. Deweloperowi z Wrocławia, z oddziałem w Gdyni sprzedaliśmy działkę pod zabudowę wielorodzinną. w Gdyni Chyloni. Zespół Zarządców Nieruchomości zlecił nam sprzedaż biurowca w Słupsku, Osoba fizyczna wynajem lokalu w Pruszczu Gdańskim, Firma PROGRES z Poznania biuro na wynajem w Gdańsku. Osoba fizyczna zleciła nam sprzedaż obiektu magazynowo-produkcyjnego w Pszczółkach. Kolejne działki sprzedane deweloperowi z Gdańska – kupił działki w Bąkowie. Znana duża firma z woj. pomorskiego zleciła nam sprzedaż kompleksu produkcyjno-handlowego o powierzchni hal i biurowca 8 500 m2.

Nasze największe transakcje

Grupa wynajem magazynów:  

  1. firmie Klosse Meble wynajęliśmy w umowie długoterminowej powierzchnie 6 000 m2 w Gościcinie,
  2. Centrum Magazynowe w Gdyni wynajęliśmy 2 000 m2,

Grupa sprzedaż magazynów:

  1. firmie Elektroskandia z Poznania sprzedaliśmy ich magazyn w Gdańsku za 5 166 000 zł.

Grupa wynajem biur:

  1. firmie Hossa S.A. we Wrzeszczu w Garnizonie wynajęliśmy przestrzeń biurową o powierzchni  1300 m2.

Grupa działki komercyjne:

  1. firmie Konsorcjum Stali S.A. z Warszawy sprzedaliśmy  grunt przemysłowy w Gdańsku o powierzchni ponad 1 ha.
  2. firma Kussakoski S.A. Polska (centrala w Finlandii) zakupiła grunt około 1 ha pod nowe składowisko złomu.

Grupa wynajem lokali:

  1. firma „NOMOS” z Gdańska za naszym pośrednictwem wynajęła trzy duże lokale (150-200 m2) pod gastronomię na Gdańskiej Starówce.