O nas poznajmy się

24796243_2094197840859639_6490512382516250109_n.jpg

Działki budowlane, grunty przemysłowe i lokale, biura, magazyny i hale, obiekty na sprzedaż i wynajem – poznaj firmę KOZŁOWSKI – NIERUCHOMOŚCI z Gdyni

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą w branży budowlanej oraz w pośrednictwie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Oferujemy działki budowlane oraz grunty usługowe i przemysłowe przeznaczone na sprzedaż na terenie takich miast jak m.in. Gdańsk, Gdynia, Rumia, czy Pruszcz Gdański. Oferujemy również magazyny, biura, a także lokale użytkowe do wynajęcia i na sprzedaż. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni. W branży nieruchomości komercyjnych świadczymy usługi na terenie województwa pomorskiego i województw ościennych.

Agencja swą działalność rozpoczęła w czerwcu 1996 roku pod nazwą KOZŁOWSKI – NIERUCHOMOŚCI. Założył ją Andrzej Kozłowski, który związał się na zasadach współpracy z Agencją AD.DRĄGOWSKI S.A. z Warszawy.  Kadra biura systematycznie poddawana była obowiązkowym specjalistycznym szkoleniom prowadzonym przez AD.DRĄGOWSKI. Wprowadzone żelazne zasady pracy, standardy i etyka agentów nieruchomości szybko przerodziły się w sukces na rynku regionalnym, a z czasem na całą Polskę. Agencja prowadzona była na zasadach rodzinnych wspólnie z córką Joanną Pawelczyk. Z czasem pasją Andrzeja Kozłowskiego stały się nieruchomości komercyjne, które do dziś dominują w Agencji. W 2011 roku na skutek wielkich zmian Agencja AD. Drągowski S.A. dotychczasowa współpraca została rozwiązana. Dziś z nową formułą firma pod nazwą Przedsiębiorstwo Budowlane Agencja Nieruchomości Joanna Pawelczyk w skrócie PBA NIERUCHOMOŚCI z powodzeniem realizuje swoje zadania w branży budowlanej jak i na rynku nieruchomości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą m.in. działek budowlanych, pensjonatów, zakładów przemysłowych, hoteli czy pałaców, biur, magazynów, hal, obiektów na sprzedaż i wynajem.Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz  S-A-W, czyli systemu aktywnej wymiany ofert w grupie pośredników.

Mając na uwadze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży nieruchomości chętnie posłużymy się nim w realizacji Twoich planów biznesowych.


Biuro jest ubezpieczone w Generali T.U. S.A. w zakresie odpowiedzialności cywilnej na rok 2018. Polisa nr PO/00794692/2017. 

JESTEŚMY WŁAŚCICIELAMI MAREK:

www.kozlowski-nieruchomosci.pl

www.biuramagazynylokale.pl

Licencja zawodowa Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Ubezpieczenie OC 

RODO - ochrona danych osobowych w krajach UE.

nasza historia