ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Przejdź do listy wpisówZapraszamy Państwa do współpracy z naszą Agencją.

Każdy Klient jest dla nas ważny. Z każdym rozmawiamy z należytą starannością. Każdemu poświęcamy tyle czasu ile potrzeba by umotywować go w decyzji o podjęciu współpracy właśnie z nami. Stosujemy „Kartę Klienta” PFRN, oraz standardy stawiane członkom PFRN. Posiadamy licencję zawodową Nr 7315 wydaną przez PFRN. Agencja jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami na rok 2019 w SAGA BROKERS - Polisa Nr PON 00003221. W celu uzyskania większych informacji lub zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 501 034 718 lub wysłać e-mail na skrzynkę pocztową.

W zakres naszych usług wchodzi:

·        sprzedaż nieruchomości na rynku podażowym,

·        aktywne poszukiwanie dla Klientów popytowych  najciekawszych ofert i spełniających ich oczekiwania,

·        pomoc w sposobie finansowania zakupu,

·        profesjonalne doradztwo w zakresie zasadności i opłacalności nieruchomości przeznaczonej do zakupu jak i do wynajmu.

Bazujemy na doświadczeniu oraz praktycznej wiedzy zdobytej w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sfinalizować transakcje wymagające specjalnego podejścia do oczekiwań i wymogów klientów. Gwarantujemy bezpieczeństwo – wszystkie oferty są skrupulatnie sprawdzane pod kątem prawnym oraz technicznym.

Posiadamy znajomość rynku – doskonale orientujemy się w branży, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować klientom sprzedaż oraz wynajem nieruchomości w dogodnej lokalizacji oraz spełniających konkretne wymagania lokalowe.

Oszczędzamy Wasz czas – nasza agencja nieruchomości zajmie się za Państwa przeglądaniem, wyszukiwaniem oraz weryfikacją ofert i zaprezentuje najciekawsze z nich.

Załatwiamy formalności – działamy kompleksowo, dlatego sprzedaż czy wynajem nieruchomości nadzorujemy także od strony formalnej, uzyskując niezbędną dokumentację urzędową, sporządzając i sprawdzając umowy itp.

Pomagamy w finansowaniu – zakup nieruchomości to duża inwestycja, dlatego naszym klientom pomagamy w znalezieniu najlepszego kredytu na korzystnych warunkach.