Poszukujemy


Poszukujemy do naszej bazy ofert nieruchomości komercyjnych - lokali, magazynów, biur, gruntów, obiektów w szerokim tych słów znaczeniu. Jeżeli posiadacie Państwo podobne nieruchomości i chcecie je wynająć lub sprzedać to trafiliście na właściwy adres. Zajmujemy się tym rynkiem od 1996 roku i wiemy jak to robić, by Wasze nieruchomości skutecznie zaprezentować potencjalnym nabywcom. Wystarczy skontaktować się z nami przedstawić czym dysponujecie i podpisać kontrakt na sprzedaż lub wynajem, resztę pozostawcie nam. Przyjedziemy, zapoznamy się ze szczegółami, doradzimy najlepszą cenę sprzedaży lub wynajmu. Po rozpoczęciu współpracy będziemy Was na bieżąco informować o efektach naszej pracy.

Poszukujesz nieruchomości komercyjnej dla swoich potrzeb biznesowych? Nie masz czasu by się tym zająć więc zleć to nam. Gwarantujemy profesjonalną i pełną obsługę. Zapewniamy właściwe i skuteczne przeprowadzenie procesu poszukiwania nieruchomości według Twoich założeń z uwzględnieniem ewentualnych korekt. Z nami unikniesz pomyłek, nawet tych nieprzewidzianych kontraktem. Podpisz z nami kontrakt na wyszukanie nieruchomości i to wszystko. Zaoszczędzisz swój cenny czas i unikniesz ewentualnych pomyłek. Zapewniamy komfort naszej współpracy poprzez wyszukanie właściwie dobrane ofert, które będziemy Tobie dostarczali tak długo aż Twoje oczekiwania zostaną całkowicie spełnione.

DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY w celu zakupu lokalu handlowego typu "Biedronka" "Rossmann" w samodzielnym obiekcie. WARUNKI: dobra lokalizacja w Trójmieście oraz okolicach, ewentualnie cała Polska z aktualną długoterminową umową, o b.dobrym nasileniu ruchu  pieszego, prawidłową stopą zwrotu. Pisz podając w zgłoszeniu "dot. Nr 1"

POSZUKUJEMY DZIAŁEK POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ  WARUNKI: teren Trójmiasta i jego dzielnic, wielkość działek minimum 5 000 m2 i dobre warunki zabudowy spełniające normatywy tzw. PUM. Pisz podając w zgłoszeniu "dot. Nr 2"

K O N T A K T  do  N A S 


ta